MÖBLER / Bord / Månbord 10201381
nr 1020 1381
Månbord
1880-tal, utfällbart, diameter: 105, höjd: 76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 februari 2016
kl 18:53:21
22/2 18:48:21